Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 16. 8. 2018

  1. Žádáme obyvatele ulice Obecnice, aby popelnice s komunálním odpadem zítra přichystali na křižovatku s ulicemi Nová a Školní. 

  2. Oznamujeme občanům, že v pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na divadelní komedii Tchýně na zabití. Představení je naplánováno na sobotu 22. září od 19 hodin ve Společenském sále. 

  3. Neděle 19. srpna - Sirnaté lázně a Obec Ostrožská Nová Ves srdečně zvou občany v něděli 19. srpna od 14 hodin na posezení do lázeňského parku. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Hradčovjanka. 

  4. Oznamujeme občanům , že před sběrný dvůr byl na základě požadavků občanů přistaven kontejner určený výhradně na bioodpad. Kontejner slouží na ukládání bioodpadu v době, kdy není otevřen sběrný dvůr. Nevhazujte do něj, prosím, větve ani komunální odpad. V případě nedodržení tohoto požadavku, bude služba ukládání bioodpadu mimo sběrný dvůr zrušena. Děkujeme za pochopení. 

  5. Svoz odpadu 16. a 17.8. - Společenost OTR oznamuje občanům termín svozu komunálního odpadu - PLASTY. 

  6. Oznamujeme občanům, že almanach o činnosti spolků a organizací v Ostrožské Nové Vsi a Chylicích - Člověk s člověkem si můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu za 100 Kč. V nabídce jsou také omalovánky uherskohradišťského regionu za 50 Kč/ks a pohlednice obce za 5 Kč. 

  7.  Oznamujeme občanům, že podle platné obecně závazné vyhlášky Tržního řádu 1/2013 je v obci zakázán podomní prodej. Upozorňujeme proto občany, že ani zástupci společností nabízející v obci levnější elektřinu a plyn, povolení k nabízení svých služeb nezískali.