Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 15. 10. 2018

  1. Soukromý prodejce ovoce a zeleniny bude zítra tj. v úterý 16.10. od 14:00-14:15 prodávat ne parkovišti u obchodního domu:  brambory na uskladnění žlute i červené, jablka, cibuli, česnek, květový a lipový med, vlašské a lískové ořechy, želatinové bonbony a čerstvá vejce 2.20,-/kus. Prodejce také přijímá objednávky na brambory k uskladnění a krouhané zelí.

  2. Oznamujeme občanům, že místní knihovna bude v úterý 16. 10. z důvodů dovolené zavřena. 

  3. Zveme občany do galerie obecního úřadu na výstavu obrazů slováckého malíře Ludvíka Ehrenhafta, která potrvá až do 30. 11. 2018.  

  4. Kovovýroba Hoffmann přijme pracovníky na pozici obráběč CNC, nástrojař a svářeč. Požadují spolehlivost a kladný přístup k práci. Nabízí veškerá potřebná zaškolení a zázemí stabilní velké společnosti. 

  5. Oznamujeme občanům, že v pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na politickou satiru ZASE TI TUPITELÉ, která se koná v neděli 21. 10. od 19 hodin a odehrát ji přijede Ostrožsko-Lhotské divadlo a na pohádku pro děti Pověsti staré a české, která se bude hrát v neděli 28. 10. od 15 hodin

  6. Oznamujeme občanům, že pro velký zájem byl také v Chylicích v ulici Na Hrázi přistaven kontejner určený výhradně na bioodpad. Kontejner slouží na ukládání bioodpadu v době, kdy není otevřen sběrný dvůr. Nevhazujte do něj, prosím, větve ani komunální odpad. V případě nedodržení tohoto požadavku, bude služba ukládání bioodpadu mimo sběrný dvůr zrušena. Děkujeme za pochopení. 

  7. Svoz odpadu 25. a 26. 10. - Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek a pátek 25. a 26. října proběhne v obci svoz komunálního odpadu.

  8. Svoz plastů 8. listopadu