Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 22.6. 2018

  1. České dráhy upozorňují občany, že v období 23.-30.6. bude přeprava cestujících zajištěna náhradní autobusovou dopravou. 

  2. Kovovýroba HOFFMANN přijme pracovníky na pozice vrtař - sipkař, vrtař, brusič na kulato a na plocho, horizontkář, obsluha CNC frézky. Více informací v sídle firmy nebo na obecním úřadě. 

  3. Upozorňujeme občany, že popelnice poškozené při svozu komunálního odpadu jsou jejich výhradním majetkem a obec ani svozová firma neručí za jejich stav. Případný nákup nové popelnice jde plně k tíži majitele. Pokud má domácnost větší množství odpadu, doporučujeme pořídit více menších nádob a nedávat do popelnic odpad, který tam nepatří (stavební suť, sklo, posečenou trávu apod.).Vyzýváme občany, aby odpad třídili a využili služeb sběrného dvora, případně kontejnerů na separovaný odpad v obci. Děkujeme za pochopení. 

  4. Žádáme majitele psů, aby po svém pejskovi uklízeli. Množí se stížnosti na znečištěné předzahrádky rodinných domů. 

  5. Neděle 1.7. - Obec Ostrožská Nová Ves a Sirnaté lázně srdečně zvou občany na nedělní odpoledne s dechovkou do lázeňského parku. K tanci i poslechu hraje dechová hudba Novovešťanka. 

  6. Svoz odpadu 5. a 6.7. - Společenost OTR oznamuje občanům, že svoz odpadu ve státní svátek 5. a 6. července proběhne bez omezení. 

  7. Do 7. srpna - Spolek zdravotně postižených a seniorů Veselsko Vás zve na jednodenní poznávací ozdravný zájezd do termálů do Dunajské Stredy, který se koná v sobotu 18. srpna. Cena pro členy 480 Kč a pro nečleny 550 Kč. Více informací na obecním úřadě. 

  8. Oznamujeme občanům, že almanach o činnosti spolků a organizací v Ostrožské Nové Vsi a Chylicích - Člověk s člověkem si můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu za 100 Kč. V nabídce jsou také omalovánky uherskohradišťského regionu za 50 Kč/ks a pohlednice obce za 5 Kč. 

  9.  Oznamujeme občanům, že podle platné obecně závazné vyhlášky Tržního řádu 1/2013 je v obci zakázán podomní prodej. Upozorňujeme proto občany, že ani zástupci společností nabízející v obci levnější elektřinu a plyn, povolení k nabízení svých služeb nezískali.