Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 15. 2. 2019

 1. Starostka obce zve občany na 3. zasedání Zastupitelstva obce Ostrožská Nová Ves, které se koná v úterý 19. února od 17 hodin v zasedací místnosti OÚ. 

 2. Starostka obce vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí úvěru z Fondu bydlení v rozmezí 50 - 300 tis. Kč s úrpkovou sazbou 2% p.a. a dobou splatnosti 5 - 8 let. Termín odevzdání žádostí je stanoven na 27. března. 

 3. Oddíl sportovní gymnastiky zve všechny zájmce o sport na Novoveský čtyřboj, který se koná v sobotu 16. února od 9:30 hodin v tělocvičně ZŠ. 

 4. Oddíl kanoistiky Ostrožská Nová Ves zve srdečně občany na Vodácký ples, který se koná v sobotu 16. února od 19 hodin ve sportovní hale. K tanci hraje rocková kapela EMINENCE. Občerstevní a bohatá tombola zajištěny.

 5. Komunitní škola Na Dědině a hotel U Lázní zvou děti a rodiče na Dětský karneval, který se koná v neděli 17. února od 14 hodin ve sportovní hale. Na děti čeká bohatý animační program, jehož součástí budou tvořivé dílničky,  dětská diskotéka a tombola. 

 6. Oznamujeme občanům, že na infokanálu kabelové televize můžou od pátku 15. února vidět denně od 10:00, 15:00 a 18:30 hodin záznam z předtančení žáků na plese ZŠ

 7. V pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na pohádku pro děti Jak Anička o masopustu ke štěstí přišla, která děti seznámí s průběhem masopustu, proč se vůbec slaví a co na něm nesmí chybět. Pohádka se hraje v neděli 3. března od 15 hodin ve společenském sálu. 

 8. Úterý 19. února - Obec Ostrožská Nová Ves a FS Novovešťan Vás srdečně zvou na FAŠANKOVOU BESEDU, která se koná v úterý 19. února od 17 hodin v historických domcích u kostela. Přijďte ochutnat smažené fašankové speciality, vypít si čaj a setkat se s přáteli a známými. 

 9. Pátek 8. března - Výkonný výbor fotbalového klubu Ostrožská Nová Ves svolává řádnou Valnou hromadu FK Ostrožská Nová Ves, která se koná v pátek 8. března od 18 hodin v klubovně na fotbalovém hřišti. 

 10. Pondělí 25. února - Srdečně zveme občany na cestovatelskou besedu o Austrálii, která se koná v knihovně v pondělí 25. února od 17 hodin

 11. Svoz odpadu 14. 2.  a 15. 2.  - Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 14.2. a v pátek 15.2. proběhne v obci svoz komunálního odpadu. 

 12. 28. 2. 2019 -  Svoz plastů.  

       Inzerce: 

 1. Oblastní charita Uherské Hradiště přijme: pečovatelky do terénní odlehčovací služby, zdravotní sestru do Charitního domova Hluk a zdravotní sestry do terénu.  Nabízíme: Zajímavou práci s adekvátním finančním ohodnocením a příjemný pracovní tým. Možnost dalšího odborného růstu a seberealizace. Benefity  – stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif na mobilní telefon. Více informací poskytne Ing. Dalibor Jirásek – tel. 725 520 981 nebo pište na adresu dalibor.jirasek@uhradiste.charita.cz

 2. 16. března - Pořadatelé zvou zájemce na bazárek jarního a letního oblečení, obuvi, těhotenské módy, hraček, kočárků a jiných věcí, který se koná 16. března od 9 do 12 hodin na Orlovně. 
 3. Oznamujeme občanům, že od středy 6. února je otevřena ve Veselí nad Moravou nová půjčovna svatebních a společenských šatů. Prodejnu najdete na adrese Masarykova třída 155 u hlavní cesty směrem od supermarketu LIDL do centra města. Více informací na www.salonsonja.cz. 

           Konec inzerce.