Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 16. 1. 2018

 1. Obec Ostrožská Nová Ves a folkorní soubor Novovetan Vás srdečně zvou na " Novoroční zabijačkovou besedu, která se koná v úterý 16. ledna od 17 hodin na Památkových domcích. Přijďte okoštovat zabijačkové pochoutky a vypít si čaj a setkat se s přáteli.  

 2. Soukromý prodejce ovoce a zeleniny bude zítra tj. v úterý 16. ledna od 14 do 14:15 hodin na parkovišti u obchodního domu prodávat jablka odrůdy Šampion, Gala a Golden za 18 - 25 Kč/kg, brambory za 9 Kč/kg, cibuli 8 Kč/kg, česnek, včelý med a bonbony. 

 3. Vedoucí folklorního souboru Pomněnky oznamují dětem, že se budou setkávat opět od čtvrtku 18. ledna na domečku u kostela. 

 4. Soukromá firma bude v pátek 19. ledna od 12:15 do 12:30 hodin na parkovišti u obchodního domu vykupovat světlé loupané ořechy za cenu 160 Kč/kg. 

 5. Soukromá firma ROKUP bude ve čtvrtek 18. ledna od 11:00 hodin parkovišti u obchodního domu vykupovat králíčí kůže za 15 Kč za kus a prodávat nakrmivo s léčivem pro slepice a králíky 20 kg za 190 Kč. 

 6. Hanon system Autopal Hluk hledá manuálně zručné strojní operátory do 3směnného provozu. Zajímavé ohodnocení včetně všech příplatků, motivační bonusy. Neváhejte a volejte pro více informací paní Kovaříkové tel.:  774 400 140.  

 7. Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ a Obec Ostrožská Nová Ves Vás srdečně zvou na "Společenský ples", který se koná v sobotu 20. ledna 2018 ve sportovní hale. K tanci i poslechu hraje skupina Marathon band. Ve 20:30 hodin vystoupí žáci školy s tradičním předtančením. 

 8. Oznamujeme občanům, že v pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na představení standup komedie s Lukášem Pavláskem, cestovatelskou besedu o Severní Korei s Milanem Burešem a nově také na pohádku pro děti Perníková chaloupka. 

 9. Žádáme občany, aby neparkovali auta na chodnících a místních komunikacích. Brání tím průjezdu techniky odklízející sníh v obci. 

 10. Oznamujeme občanům, že almanach o činnosti spolků a organizací v Ostrožské Nové Vsi a Chylicích - Člověk s člověkem si můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu za 100 Kč. V nabídce jsou také omalovánky uherskohradišťského regionu za 50 Kč/ks a pohlednice obce za 5 Kč. 

 11. Slovácký dvůr zve maminky s dětmi na pondělní pohádkové odpoledne, které se bude konat vždy od 14 do 17 hodin. Na programu bude promítání pohádek, dětský koutek a pro maminky káva s dezertem za akční cenu. 

 12.  Oznamujeme občanům, že podle platné obecně závazné vyhlášky Tržního řádu 1/2013 je v obci zakázán podomní prodej. Upozorňujeme proto občany, že ani zástupci společností nabízející v obci levnější elektřinu a plyn, povolení k nabízení svých služeb nezískali.