Verze pro tisk

Aktuální hlášení obecního rozhlasu

Datum: 19. 3. 2018

  1. Pan Veselý z Pohořelic bude ve čtvrtek 22. března od 11:45 do 12:00 hodin prodávat na parkovišti u obchodního domu kapry za 85 Kč/kg, kapr výběr 95 Kč/kg, amury, tolstolobiky a pstruhy. 

  2. Soukromý prodejce ovoce a zeleniny pan Křapa bude zítra 20. března od 14:00 do 14:20 hodin prodávat na parkovišti u obchodního domu čerstvá vejce, brambory, česnek, cibuli, jablka, med a želatinové a čokoládové bonbony. Prodejce také nabízí sadbové brambory. 

  3. Obec Ostrožská Nová Ves a Folklorní sdružení Novovešťan srdečně zvou občany na Josefskou besedu, která se koná v úterý 20. března od 17 hodin na Památkových domcích. Přijďte ochutnat škvarkové cukroví, vypít si čaj a setkat se s přáteli a známými. 

  4. Žádáme majitele psů, aby po svém pejskovi uklízeli. Množí se stížnosti na znečištěné předzahrádky rodinných domů. 

  5. Kovovýroba HOFFMANN přijme pracovníky na pozici OBRÁBĚČ CNC a NÁSTROJÁŘ . Požadují kladný přístup k práci a spolehlivost. Nabízí veškerá potřebná zaškolení, zázemí stabilní velké společnosti a různé firemní benefity. Životopisy zasílejte na adresu info@kvhoffmann.cz

  6. Srdečně zveme občany do prostorů galerie v nové knihovně na výstavu obrazů pana Michala Bauera. Výstava potrvá do 29. 3. 2018. 

  7. Oznamujeme občanům, že v pokladně obecního úřadu se prodávají vstupenky na divadelní představení Zakázané uvolnění, Hradišťan a pohádku Čert a Káča podle Antonína Dvořáka.   

  8. Oznamujeme občanům, že almanach o činnosti spolků a organizací v Ostrožské Nové Vsi a Chylicích - Člověk s člověkem si můžete zakoupit v pokladně obecního úřadu za 100 Kč. V nabídce jsou také omalovánky uherskohradišťského regionu za 50 Kč/ks a pohlednice obce za 5 Kč. 

  9.  Oznamujeme občanům, že podle platné obecně závazné vyhlášky Tržního řádu 1/2013 je v obci zakázán podomní prodej. Upozorňujeme proto občany, že ani zástupci společností nabízející v obci levnější elektřinu a plyn, povolení k nabízení svých služeb nezískali.